• 11:29 AM
  • п'ятниця , 28-січня-2022

Організація наукової діяльності в установах природно-заповідного фонду України

  • 12/17/2014
  • Перегляди 1025
  • Коментарі 0

З 24 по 30 листопада 2014 року в місті Києві на базі санаторію «Пуща-Озерна» проходив навчальний тренінг на тему «Організація наукової діяльності в установах природно-заповідного фонду України», організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація природоохоронних територій України», повідомляє Василь Мочан.

 

В навчальному тренінгу взяли участь 15 учасників із таких національних природних парків як «Черемоський», «Зачарований край», «Сколівські бескиди», «Кармелюкове Поділля», «Джарилгацький», «Пирятинський», «Олешківські піски», «Черемоський», «Бузький Гард», «Голосіївський», «Мезинський», «Деснянсько-Старогутський», «Яворівський», «Вижницький» та Карпатського біосферного заповідника. Від національного природного парку «Зачарований край» у навчанні приймав участь заступник директора з наукової роботи Мочан В.І.


 
Під час тренінгу учасники прослухали тематичні лекції «Наукова діяльність в установах ПЗФ», «Літопис природи як основна наукова тема» та інші. Надзвичайно важливо, що під час лекцій обговорювалося і практичне застосування теоретичного матеріалу, що стало можливим завдяки досвідченим лекторам-науковцям і практикам.
 
Родзинкою тренінгу були так звані «творчі майстерні», на яких учасники презентували інформацію про діяльність своїх установ ПЗФ, ділилися враженнями та обмінювалися досвідом роботи, переглядаючи фільми та презентації про заповідні території.
 
У підсумку всі учасники підготували та захистили випускні роботи і отримали сертифікати про проходження навчання.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News