• 1:05 AM
  • середа , 6-липня-2022

"Самопоміч" хоче побачити джерела наповнення бюджету до його розгляду у ВР

  • 12/22/2014
  • Перегляди 1013
  • Коментарі 1

Ухвалення Податкового і Бюджетного кодексів, а також Держбюджету на 2015 рік – це головне завдання для ВР на цей тиждень. Про це під час погоджувальної ради парламенту заявив голова фракції "Об’єднання "Самопоміч" Олег Березюк.

В той же час, він висловив застереження щодо відсутності підсумкового тексту законопроектів у Верховній Раді.

Попри те, що минулого тижня вдалося у різних форматах спільно з Урядом попрацювати і над змінами до кодексів, і над пропозиціями по держбюджету, до сьогоднішнього дня ми не маємо остаточних текстів цих документів. А, отже, і відповідей на цілий ряд питань, - констатував голова фракції.

Березюк наголосив, що фракція "Самопомочі" надала уряду пропозиції по залученню у Бюджет коштів, що традиційно залишалися "недоторканими", а також пропозиції до тексту Податкового Кодексу, які направлені на деолігархізацію економіки, і покращують умови для розвитку малого та середнього бізнесу.

"Ми надали свої пропозиції та застереження, але до сьогоднішнього дня не знаємо позиції Уряду по трансферному ціноутворенню, по застосуванню "Controlled Foreign Corporations" для оподаткування тих дивідендів, що були виведені закордон.

Крім того, ми не бачимо, що є намір публікувати щомісячну статистику по ПДВ на рівні районних фіскальних органів. А також інших важливих речей", - зазначив він.

Також Березюк підкреслив, що депутати не отримали відповідей щодо підняття акцизів на алкогольні напої, кріплені вина, пиво і сигарети до рівня мінімальних ставок в Європейському Союзі.

Так, ми почули, що Уряд планує підвищити акцизні ставки. Але чи буде це підняття до 30% як пропонувалося, і як того вимагає Угода про асоціацію з ЄС – ми відповіді ще не побачили, - повідомив депутат.

Також стурбованість викликає, що незрозумілою є позиція уряду щодо використання півмільйона гектар державних земель, в тому числі земель Аграрної Академії Наук.

Як зазначив парламентар, ці землі сьогодні за безцінь роздаються латифундистам, а не через відкритий конкурс надаються в оренду за ринковою ціною.

"Тому, ми сподіваємося, що сьогодні ми отримаємо текст бюджету та кодексів, і зможемо зрозуміти, чи ці та інші важливі пропозиції по його наповненню були враховані. Адже від цього залежить і витратна частина", - наголосив Березюк.


3а матеріалами 24tv.ua

Теги:
Коментарі (1)
Кар
12/23/2014 12:40:07 AM  |  IP: 37.143.9.***
Наповнення бюджету мало йти за планом нашого премєра, вiн чiтко визначив його сторони поповнення такоє життя вiдкривалося що французи повинi були стояти чергу в консульські органи України на право жити i працювати на Українi. Так що трапилось невже наш премєр буде на вiслюкови добиратися до роботи.

http://youtu.be/5rIqnALjR5c

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News