• 2:03 AM
  • п'ятниця , 9-грудня-2022

Спільно Кемп в Іршаві: протягом липня у громаді діятиме літній простір для дітей та молоді

  • 7/8/2022
  • Перегляди 203
  • Коментарі 0

З 10 липня в місті Іршава відкриється другий Спільно Кемп. Це літній простір для дітей та молоді 7-17 років, що має на меті об'єднати місцевих та внутрішньо переміщених дітей у різних активностях. Проєкт реалізується ГО “Культурна платформа Закарпаття” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією та місцевою владою.

Понад 2 000 дітей, молоді та жителів Закарпаття вже відвідало перший Спільно Кемп у Свалявській громаді протягом червня, де вони навчились як створювати власні історії, відео, бути режисерами, акторами, журналістами, дизайнерами, пожежниками та мерами, а також дізнались про здорове харчування, демократію, рівність, гігієну, щеплення, мінну безпеку, збереження довкілля та багато іншого. Детальніше у відео.Учасниками другого Спільно Кемпу зможуть стати всі охочі діти та молодь з Іршавської, Кам'янської, Зарічанської та Білківської громад від 7 до 17 років. Протягом місяця для них діятимуть дві програми: основна та відкрита.

У основній програмі учасники будуть розділені на 3 групи (7-10 років, 11-14 років, 15-17 років) по 26 людей кожна згідно обраних тем модулів. Заняття для кожної групи відбуватимуться тричі на тиждень. Фізична присутність обов'язкова. Учасники навчаться створювати фото, відео, репортажі, дизайни та музику на суспільно-важливі теми. Для участі в основній програмі необхідна реєстрація, подати заявку можна за посиланням тут до 20:00 год к.ч. 11 липня.

Відкрита програма Спільно Кемпу розпочнеться 10 липня й включатиме  лекції, воркшопи, кіноперегляди та ігри, пов?язані з актуальними темами — демократія та рівність, культурні коди, свідоме споживання, здоров?я та інші. Серед заходів — кіновечори за підтримки Планети Кіно та спортивні заняття разом з всеукраїнським рухом Олександра Педана “Junior”. Окремо запланована серія волонтерських заходів для участі в житті громади. Відвідати відкриту програму зможуть діти, молодь та жителі громади.

Пресслужба Unicef Україна

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News