• 5:27 AM
  • понеділок , 8-серпня-2022

"Героям - Волю" : Іршавщина долучилась до Всесвітньої акції у підтримку Надії Савченко (фото)

  • 1/26/2015
  • Перегляди 1632
  • Коментарі 17

В Україні та світі активісти проводять акції в підтримку Народного депутата України Надії Савченко #FreeSavchenko .

В Іршаві небайдужі організували акцію "Героям - Волю", розстягнувши великий державний стяг України. Це вже друга акція за останні два дні, вчора ж віддали шану невинним жертвам терактів у Маріуполі. Прикро, що обидві акції керівництво як міста так і району проігнорували.

Нагадаємо, сьогодні, 26 січня, у Страсбурзі відкривається зимова сесія ПАРЄ, робота якої триватиме до 30 січня.Савченко зареєстрували як делегата ПАРЄ, а також надали їй міжнародний імунітет.

Президент ПАРЄ Анн Брассер вимагає негайного звільнення Савченко. Напередодні вона зверталась до спікера Держдуми Росії Сергія Наришкіна з проханням посприяти звільненню української Надії Савченко, щоб забезпечити її присутність на відкритті січневої сесії ПАРЄ.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Сама вона всі звинувачення відкидає, її захист наполягає, що Савченко викрали і примусово вивезли з території України.

13 грудня 2014 року Надія Савченко розпочала голодування і продовжує його до сьогоднішнього дня.









Irshava News

Коментарі (17)
прохожий
1/30/2015 10:17:21 AM  |  IP: 194.60.77.***
До правди.
Ви молодці, що так зробили, дійсно, важлива не кількість, а зміст проведеного дійства. Ну а автор, можливо, не встиг помітити всі події, що проходили у місті, а на рахунок грошей - тисячу раз праві... Просто пан Кар інакше не уявляє якоїсь роботи, ніж за гроші... Он як за тире переживає... Це якщо я зараз напишу КАРУ - РОЗУМ, то це по його логіці виходить Кару відняло розум... А може то так і є...
Правда
1/29/2015 4:11:28 PM  |  IP: 37.53.63.***
Автору і Ярославу Ковалю.
Насправді - і на велике щастя!- не всі люди висловлюють свої позиції голосно, і тим бальше за вказівкою чи за гроші. Тож 26 січня під час обідньої перерви деякі працівники (хто зміг) районного Будинку дитячої творчості вийшли на площу з нетривалим пікетом у підтримку Надії Савченко. Також разом колективом міської ради ми вшанували пам'ять загиблих на сході країни (реагую лише заради правди).
Не розумію коментарі про гроші. Невже гідність не вартує більшого, ніж папір, нехай і коштовний?
прохожий
1/28/2015 10:45:03 PM  |  IP: 194.60.77.***
Як мило))) Точно, я помилився, ти не клоун, ти - дебіл... Дівочка точно написала, жінки они все таких на відстані відчувають)))
Кар
1/28/2015 10:24:57 PM  |  IP: 37.143.9.***
Признайте поразку вашiй акцiї, вiдняти ВОЛЮ у ГЕРОЇВ то вершина хворого розуму. Три зiрочки не врятують вашу версiю про рiзнi коментатори, писала одна i та же людина. Там ще є час, якраз вистачає аби написати один коментар, зразу же пуститися до другого, третього i так далi. Вiдносно грошей. Це СВЯТЕ. Не признавати той факт що ви лише бiгаєте на акцiї бо ви настiльки iдейнi чи хворi i не дiстаєте вiдповiдне вiдшкодування вiд полiтичних сил, балачки для необiзнаних. Якщо людина цiлий день, тиждень, мiсяць, а деякi аж роки вiддаються цим акцiям то на якi грошi вони жиють, якщо бiльш нiде не працюють, а тi що працюють де на то беруть час. Так що до каси ходять всi, i ВИ не є виняток.
прохожий
1/28/2015 10:04:05 AM  |  IP: 194.60.77.***
Кар, відкрию ти секрет - ті три зірочки у кінці айпі адреса - то закриті цифри, но у клоунів логіка так далеко не заходить, їх удєл - веселити народ і бубенчиками цоркотати на шапочці. Ти видав просто бютовець, бо ви чогось за свій перший номер забули, і нараз вижу чом - іще і туй за гроші споминаш... Привчив вас Камиш на бабки - та без них нич не робите, та ще і інших по собі міряєте... Запомни, не всі такі примітивні, а мінус си засунь куда ти парує!!! Ти му дуже добре місця знаєш шукати))))
Кар
1/27/2015 10:21:35 PM  |  IP: 37.143.9.***
Якщо би там були люди розумнi то написали би ВОЛЮ ГЕРОЯМ, або хотя би на прапор той мiнус не цiпляли. А так видно що розум страшно перекривлений, якщо роблять на зауваження такi коментарi. Роботу провели на двойку, ганьба Вам. Лiпити ярлики простiше, чим приймати зауваження i виправляти свої помилки. А якi масовi вiдгуки з одного IР, може ця людина i провалила акцiю. Створює масовiсть аби оправдатися перед своїми. Що не заплатять грошей в касi?
Іван
1/27/2015 7:35:08 AM  |  IP: 193.142.219.***
Автори в дечому мають рацію, міська влада була (оперативно працює захист С.С. Бобика ), та районна з білого дому невилізла, боїться! А окрім "Самопоміч " в районі більш нікому працювати та схожі речі робити? А Irshava News, бачу, купили...
Українка
1/26/2015 11:53:19 PM  |  IP: 194.60.77.***
кар,ясно що на шоумена не тянеш,ти на дибіла тянеш
прохожий
1/26/2015 10:57:01 PM  |  IP: 194.60.77.***
тобі на шоумена подалеко - ти на клоуна тягнеш))) Дефіс ти не підходить... купи си тире!
прохожий
1/26/2015 10:54:56 PM  |  IP: 194.60.77.***
ТО у тебе у мозгах мінус, Кар. Триндіти ви всі майстри туй і оцінювати... лим прийти і учинити дащо нікому. Троль кончений

Prev12Next