• 1:32 AM
  • середа , 29-березня-2023

В Ужгороді діти внутрішніх переселенців та учасників АТО «малювали майбутнє» разом

  • 2/7/2015
  • Перегляди 717
  • Коментарі 0

4 лютого 2015 року, у рамкахініціативи «Будуємо спільне майбутнє разом», пройшов дитячий захід «Намалюймайбутнє».

Захід почався у інтерактивномузакладі «Пластилін», де з 14:00 до 17:00 проходив майстер-клас з розпису подереву для дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей учасників бойових дій,віком від 3 до 12 років. Після майстер-класу дітям провели екскурсіюЗакарпатським академічним ляльковим театром «Бавка», професійні аніматорипознайомили дітей із ляльками-маріонетками. Назавершення для дітей організували творчий вечір за участі учнів Ужгородськоїдитячої школи мистецтв, під час якого діти мали можливість ознайомитися зкультурою Закарпатського краю. Серед виступаючих були і діти переселенців зКриму, Донецької й Луганської обл., які вже беруть активну участь у різноманітнихтворчих заходах.

«Сьогоднішнійзахід став чудовим зразком консолідація заради спільної перемоги. Діти – тонаше майбутнє, тому, незважаючи на те, з якої ми частини України, західної,центральної, а чи східної, долаючи нав’язані стереотипи,  ми повинні йти до порозуміння та співпрацізаради щасливого майбутнього наших дітей.», - прокоментував голова ГО«Закарпатська громада», Борис Кондратюк.

Метою проведення заходу було створенняумов для встановлення діалогу та подальшої взаємної комунікації між дорослими,що є важливим у процесі адаптації. Ініціатором проведення заходу є ГО«Закарпатська асоціація територіальних громад». Захід відбувся за підтримки Ужгородськоїміської ради. Партнерами акції стали дитяче кафе «Пластилін», українськасімейна пекарня «Palyanytsia» та кондитерський цех ТМ «Shtefanyo V&V».

«Реалізаціяініціативи здійснюється в рамках проекту Літній табір «Школа з прав людини тагромадянської активності для Криму та Сходу України», що реалізує Громадськаспілка «Освітній дім прав людини - Чернігів» за підтримки Міжнародного Фонду«Відродження». Погляди розробників та реалізаторів Ініціативи не обов'язковозбігаються з офіційною позицією МФ «Відродження».

         


           

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News