• 5:07 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Сьогодні, 1 червня, у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

  • 6/1/2014
  • Перегляди 2287
  • Коментарі 0

Ініціатива відзначати цей день належить Міжнародній демократичній організації жінок. День захисту дітей вперше провели в 1950 році. Практично відразу ініціативу підтримала ООН.

В Україні День захисту дітей святкують з 1998 року.День захисту дітей з'явився в українському офіційному календарі
 після того , як 30 травня 1998 року в підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді , Всеукраїнського комітету захисту дітей , Національного фонду соціального захисту матерів і дітей « Україна - дітям» та інших громадських організацій другий президент України Леонід Кучма підписав указ № 568 / 98 « Про день захисту дітей» , який наказував відзначати його в Україні щороку 1 червня.

Дата для проведення цього свята була обрана не випадково. 27 вересня 1991 в країні набула чинності конвенція про права дитини - міжнародний правовий документ, що визначає права дітей на освіту , користування досягненнями культури , правом на відпочинок і дозвілля та надання інших послуг дітям державами - членами Організації Об'єднаних Націй. Тому День захисту дітей був приурочений керівництвом країни до Міжнародного дня захисту дітей , який також відзначається 1 червня.

Irshava news

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News