• 4:50 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

В с.Горбок, що на Іршавщині встановили меморіальну дошку присвячену Січовим стрільцям (фото)

  • 3/16/2015
  • Перегляди 1200
  • Коментарі 0


У березні 1939 року  на території Закарпаття постала Карпатоукраїнська держава, проголошення незалежності якої - один із кроків на шляху до Соборності України та становлення її державності.

Сьогодні на Іршавщині відбулася ще одна знакова подія для краю. На фасаді школи с.Горбок встановили меморіальну дошку присвячену січовикам-односельцям, котрі в 1939 році відстоювали свободу Карпатської України.

Вперше ідея встановлення меморіальної дошки виникла ще при відзначенні 70-ї річниці Карпатської України, та лише на 76 році ідея втілилась в життя. Відкривали її дочка знаменитого в селі січовика Варги Павла та керівник Іршавського ВО «Свобода» Михайло Мочан.

Проводили освячення о.Валерій та о.Павло, опісля молебню  пам’ять січовиків та тих хто поліг за Незалежну Україну в сьогоденні вшанували виконанням державного гімну та хвилиною мовчання.Фото : Андрій Світлинець

Irshava News


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News