• 11:48 PM
  • неділя , 24-вересня-2023

Імстичово готується відкрити перший інформаційно-туристичний центр села

  • 3/22/2015
  • Перегляди 1926
  • Коментарі 0

    В бібліотеці с.Імстичово пойшла зустріч ініціаторів створення спілки збереження історії та традицій села. Така ідея виникла вже давно – адже в селі проживає багато талановитих людей, які розвивають свою творчість тапрофесійність, черпають її з джерел прадідівської народної мудрості. Прикладом є художник Олександр Іванишенець чи ткаля Ольга Копинець, інші творчі особистості. Нещодавно, на свято Василія Великого, в монастирі о.Василіан  було організовано виставку на релігійну тематику сільських художників. Село має дві історичні релігійні споруди –церкви Архистратига Михаїла та Різдва Святої Богородиці, які є пам’ятками архітектури і представляють найстаріші кам’яні культові будівлі Боржавської долини.

  На зібранні також було вирішено організувати на базі сільської бібліотеки інформаційно-туристичний центр для популяризації туристичного потенціалу села, де можна буде довідатися зацікавленим про можливості проведення екскурсій та відпочинку.  До всього можна додати бажання популяризувати гастрономічні продукти, що виготовляються жителями села – це сушені фрукти, традиційна випічка хліба, а також наразі йде дискусія щодо найстарішого рецепту сільських «колачів» - солодкої випічки.


  Небайдужі громадяни підтримали ініціативу сільських бібліотекарів Оксани Гойди та Вікторії Добра, завідуючої будинком культури Ганни Зейкан, розробити туристичний маршрут та екскурсію до Великодня та травневих свят. Денис Добра запропонував найближчим часом запросити для участі в першій туристичній сільській екскурсії представників туристичних фірм області та керівників інформаційно-туристичних центрів міст Берегово, Мукачево та Ужгорода.


фото на обкладинці: М.Миговича

  

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News