• 7:09 PM
  • середа , 7-червня-2023

"Замов портрет — допоможи солдату"

  • 3/24/2015
  • Перегляди 781
  • Коментарі 0

Сайт "Українська толока" спільно із Закарпатським художнім інститутом проводить весняну акцію "Замов портрет — допоможи солдату".

Як інформує мистецтвознавець Оксана Гаврош, можна занести своє фото в штаб волонтерського руху за адресою Ракоці, 2 в Ужгороді або ж надіслати на електронну пошту: artzak2014@gmail.com та замовити графічний портрет (папір, олівець, формат А3). До участі в акції вже долучились художники Михайло Ходанич, Василь Когутич, Василь Пал, Одарка Долгош, Людмила Корж-Радько, Леся Приймич. Вартість портрета — 200 грн! Усі кошти будуть переказані на потреби військових!

Це вже не перша оригінальна ідея закарпатських митців. До того вони виставляли свої роботи на аукціон, а всі кошти передали Руху підтримки закарпатських військових. І нині можна придбати роботи на створеному ними сайті http://ukrtoloka.com.ua.

Оксана НЕВИЦЬКА, 
НЗ

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News